20 Aralık 1977, İstanbul, Kartal Doğumlu.
Ortaokul & Lise - Özel Ahmet Şimşek Koleji. 1995
Ön Lisans - Lefke Avrupa Üniversitesi, Fen ve Edebiyat Fakültesi Basın Yayın Bölümü. 1997
Lisans - İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo Tv Sinema Bölümü. 2000
Yüksek Lisans - Yeditepe Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Radyo Tv Yüksek Lisans.
ELMAVISION TV / 2003-2004 (Askerlik nedeniyle ayrıldı...)
Yönetmen: Sinemasever (26 bölüm), İyi Seyirler (23 bölüm), La Bohème (7
bölüm), Elma Ajanda
(2 bölüm); birer bölüm Elmart, Set Arkası, Golf Kulübü programları...
NUMBER ONE TV (NR1) / 2003
Yönetmen: 35mm, Ülker Top Ten At Ten, Turkcell İstek Hattı, Cepten 3377,
Ülker Aktif programları...
PLATO FILM PRODUCTION CO. / 2003
Reji Asistanı: Turkcell Kampuscell ve Digiturk Serisi (3 bölüm) reklam
filmleri...
Prodüksiyon Asistanı: Arçelik, Miniatürk, Hazırkart, Bonuscard, Çamlıca,
First, Tansaş, Kinetix, Turkcell, Digiturk reklam filmleri... Rojin’in
Hejayi, Mazhar Alanson’un Ah Bu Ben klipleri...
TRT İSTANBUL TELEVİZYONU / 1998
Stajyer Yapım Yardımcısı: Yeditepe Maraton ve Tatil Şansı programları...
24 TV
Yönetmen, 2006–2008
(hâlen devam ediyor)
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ STÜDYOLARI / 1998
Stajyer: Kanal E için çekilen 7 Üstü 7 ve Ekin Rüzgarı programları...
REJİLİ BANT & AKTÜEL PROGRAMLAR, CANLI YAYINLAR
Beyazperde, sinema programı, 64 bölüm, sunan Ali Hakan & Alin Taşçıyan
Sesler Yüzler Mekânlar, sohbet programı, 50 bölüm, sunan Gülay Özdem
Geçmiş Zaman Olur Ki, tarih programı, 35 bölüm, sunan Erhan Afyoncu & Vildan
Oğuz
Patron Katı, sohbet programı, 23 bölüm, sunan Aziz Üstel (Kurgu Yönetmeni)
Sanat Takibi, kültür sanat programı, 32 bölüm, sunan Merve Genç
Halkın Avukatı, hukuk programı, 16 bölüm, sunan Av. Selma Yıldız
Film Önü, sinema sohbet programı, 14 bölüm, sunan Alin Taşçıyan
Kırmızı Halı, sinema programı, 3 bölüm
Müebbet Münazara, tartışma mizah programı, 6 bölüm, sunan Cenk & Erdem (Kurgu
Yönetmeni)
Nisyana İsyan, tarih programı, 4 bölüm, sunan Halil Berktay
Sanat Bülteni, haber kuşağı, 3 bölüm, sunan Merve Genç (Adana ve Antalya’dan
Canlı Yayınlar)
Patron Katı, sohbet programı, 3 bölüm, sunan Aziz Üstel
AZ24, tartışma programı, 1 bölüm, sunan Ardan Zentürk (Canlı Yayın)
FİLM ÖNÜ - 24 TV
Sunucu - ALİN TAŞÇIYAN
Yapım Asistanı - SIDIKA Göztok
Yapımcı - MERVE Genç
Yönetmen - EDİZ Gülten
Salı geceleri 24 Tematik Film Kuşağı’nda yayınlanan ödüllü filmler, film
öncesinde Alin Taşçıyan ve konuğuyla birlikte değerlendirilmeye devam ediyor...
01. MARADONA TANRI’NIN ELİ / YİĞİTER ULUĞ
02. GRBAVICA - ESMA’NIN SIRRI / Hakan Albayrak
03. SONSUZLUK VE BİR Gün / NECATİ Sönmez
04. BÜKREŞ’İN DOĞUSU / Hakan Çelik
05. DAİMA LİLYA / NİLÜFER NARLI
06. KAPLUMBAĞALAR DA Uçar / HAŞİM HAŞİMİ
07. ÜLKE VE ÖZGÜRLÜK / Atilla DORSAY (ADANA HİLTON)
08. GÖKYÜZÜ KADAR Kırmızı / KENAN ÖNALAN
09. MACHUCA / SIRRI SÜREYYA Önder
10. OĞUL ODASI / BENGİ Semerci
11. KANDAHAR / İRFAN SAPMAZ
12. GÖRÜCÜ USULÜ / FERHAT KENTEL
13. SARHOŞ Atlar ZAMANI / MUHSİN KIZILKaya
14. BOMBALAR ALTINDA / NURAY Mert
15. Serbest BÖLGE / LEYLA İpekçi
16. ACIMASIZ / Engin Ertan
17. BERLİN MUCİZESİ / Cengiz ÇANDAR
18. BURMA’DA GÖZYAŞLARI / MURAT BELGE
19. AĞLAYAN Çayır / SERAY Genç
20. KUSURSUZ ÇEMBER / ATAOL BEHRAMOĞLU
BEYAZPERDE - 24 TV (64 BÖLÜM)
Sunucu - ALİ Hakan & ALİN TAŞÇIYAN
Yönetmen Yardımcısı - Emre Erer & SIDIKA Göztok
Yapımcı - MERVE Genç
Yönetmen - EDİZ Gülten
Beyazperde 64 hafta boyunca 24 ekranlarındaydı... Gina Lollobrigida, Adrien
Brody, Marisa Tomei, Bo Derek, Joan Chen, Danny Glover gibi dünyaca Ünlü
isimlerle yapılan özel röportajları; Ali Hakan ve Alin Taşçıyan’ın sinema
üzerine farklı bakış açılarını izleyicilerle buluşturdu...
Kırmızı HALI - 24 TV (2 BÖLÜM)
Yapımcı - MERVE Genç
Yönetmen - EDİZ Gülten
Kırmızı HALI (YENİ SEZON 2009) - 24 TV (17 BÖLÜM)
Yönetmen Yardımcısı - SIDIKA Göztok
Yapımcı - MERVE Genç
Yönetmen - EDİZ Gülten
SANAT TAKİBİ - 24 TV (20 BÖLÜM)
Yapımcı - MERVE Genç
Sunucu - MERVE Genç
Yönetmen - EDİZ Gülten
SANAT TAKİBİ (YENİ SEZON 2009) - 24 TV (28 BÖLÜM)
Yapım Asistanı - SIDIKA Göztok
YAPIMCI / SUNUCU: MERVE Genç
Yönetmen - EDİZ Gülten
NİSYANA İSYAN
Hazırlayan - HALİL BERKTAY
Sunucu - HALİL BERKTAY
Yapımcı - NİLAY Can
Yönetmen - EDİZ Gülten
Araştırma - ARAKS ŞAHİNER Erdem
01. Nİ - 01. Bölüm - CEMAL Kafadar İLE TÜRKLERİN TARİHE BAKIŞI
02. Nİ - 02. Bölüm - Mete TunçAY İLE 85. YILINDA CUMHURİYET
03. Nİ - 03. Bölüm - Selçuk AKŞİN SOMEL İLE SOVYET DEVRİMİ
04. Nİ - 04. Bölüm - CEMİL Koçak İLE 10 Kasım VE Atatürk
05. Nİ - 05. Bölüm - Aydın Engin İLE STALINGRAD, NAZIM
06. Nİ - 06. Bölüm - Hakan Erdem İLE KÖLELIK VE IRKÇILIKTAN ABD BAŞKANLIĞINA
07. Nİ - 07. Bölüm - Ayhan AKTAR İLE Tan MATBAASI BASKINI
08. Nİ - 08. Bölüm - HÜLYA Adak İLE İSTENMEYEN NOBELLER
09. Nİ - 09. Bölüm - Metin KUNT İLE MATBAANIN BULUNUŞU
10. Nİ - 10. Bölüm - ASLI ÖZYAR İLE TROYA VE SCHLIEMANN
11. Nİ - 11. Bölüm - Gökhan Akçura İLE YILBAŞI
12. Nİ - 12. Bölüm - AYŞE Gül Altınay İLE MİLİTARİZM
13. Nİ - 13. Bölüm - ÖMER LAÇİNER İLE MİLİTARİZM
14. Nİ - 14. Bölüm - ETYEN MAHÇUPYAN İLE HRANT Dink ÜZERİNE
15. Nİ - 15. Bölüm - AYŞE Kadıoğlu İLE FAŞİZM VE NAZİZM
16. Nİ - 16. Bölüm - MURAT BELGE İLE GENESİS
17. Nİ - 17. Bölüm - EDHEM Eldem İLE JULES VERNE
HALKIN AVUKATI - 24 TV
Yönetmen - EDİZ Gülten
Yapımcı - ELİF KÜÇÜKBÜCE
Sunucu - SELMA Yıldız
01. HA - 01. Bölüm - AİLE İÇİ ŞİDDET
02. HA - 02. Bölüm - HASTANELER
03. HA - 03. Bölüm - TÜKETİCİ HAKLARI
04. HA - 05. Bölüm - ÇOCUK SUÇLARI
05. HA - 06. Bölüm - BOŞANMA - I
06. HA - 07. Bölüm - BİLİŞİM SUÇLARI
07. HA - 08. Bölüm - BOŞANMADA MAL PAYLAŞIMI
08. HA - 09. Bölüm - İDARİ DAVALAR
09. HA - 10. Bölüm - CEZA HUKUKU
10. HA - 11. Bölüm - İCRA HUKUKU
11. HA - 12. Bölüm - AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİ
12. HA - 13. Bölüm - MEMUR HAKLARI
13. HA - 14. Bölüm - ORGAN BAĞIŞI (Yönetmen - ELİF KÜÇÜKBÜCE, KURGU: EDİZ
Gülten)
14. HA - 15. Bölüm - UZLAŞMA
15. HA - 16. Bölüm - ETKİN PİŞMANLIK
16. HA - 17. Bölüm - SPOR HUKUKU
PATRON KATI (23 BÖLÜM)
Sunucu - AZİZ Üstel
Yönetmen - SİNAN ARAT
Yapımcı - ELİF KÜÇÜKBÜCE
Kurgu Yönetmeni - EDİZ Gülten
01. PKT - 04. Bölüm - MURAT Akdoğan - BAYMAK
02. PKT - 08. Bölüm - MURAT KOLBAŞI - ARZUM
03. PKT - 09. Bölüm - FERİDUN UZUNYOL - MARSHALL
04. PKT - 10. Bölüm - ALİ Ağaoğlu - Ağaoğlu
05. PKT - 11. Bölüm - Nuri ÖZTAŞKIN - YATAŞ
06. PKT - 12. Bölüm - Mustafa BOYDAK - BOYDAK
07. PKT - 13. Bölüm - ABDULLAH Yeşil - UFO
08. PKT - 14. Bölüm - NAZMİ DURBAKAYIM - TEKNİK YAPI
09. PKT - 15. Bölüm - MEHMET ALİ Yılmaz - TEK ART
10. PKT - 16. Bölüm - FETHİ Şimşek - DOĞA OKULLARI
11. PKT - 17. Bölüm - Mustafa KEFELİ - BİSSE
12. PKT - 18. Bölüm - HALİT DUMANKaya - DUMANKaya İNŞAAT
13. PKT - 19. Bölüm - Sedat ALOĞLU - FENİŞ
14. PKT - 20. Bölüm - AVNİ Çelik - SİNPAŞ
15. PKT - 21. Bölüm - İDRİS Akdoğan - WENICE
16. PKT - 22. Bölüm - SÜLEYMAN VARLIBAŞ - VARYAP
17. PKT - 23. Bölüm - Yaşar AŞÇIOĞLU - AŞÇIOĞLU İNŞAAT
18. PKT - 24. Bölüm - SİNAN ÖNCEL - TWIGY
19. PKT - 27. Bölüm - REHA ARAR - MERİT
20. PKT - 28. Bölüm - Dinçer Alpman - T-BANK
21. PKT - 29. Bölüm - MEHMET REİS - REİS
22. PKT - 30. Bölüm - ADNAN SAYBAŞILI - ANTİS KOZMETİK / DERMALOGICA
23. PKT - 33. Bölüm - EMİL GÜZELİŞ - ZEN PIRLANTA
PATRON KATI (3 BÖLÜM)
Yönetmen - EDİZ Gülten
Yapımcı - ELİF KÜÇÜKBÜCE
1. PKT - 31. Bölüm - Pınar Eczacıbaşı - GYİAD BAŞKANI
2. PKT - 32. Bölüm - HÜSEYİN Özbek - Seven HILL
3. PKT - 33. Bölüm - GÖKÇENUR ÇELEBİOĞLU - TSP
NİSYANA İSYAN
Hazırlayan - HALİL BERKTAY
Sunucu - HALİL BERKTAY
Yapımcı - NİLAY Can
Yönetmen - EDİZ Gülten
Araştırma - ARAKS ŞAHİNER Erdem
01. Nİ - 01. Bölüm - CEMAL Kafadar İLE TÜRKLERİN TARİHE BAKIŞI
02. Nİ - 02. Bölüm - Mete TunçAY İLE 85. YILINDA CUMHURİYET
03. Nİ - 03. Bölüm - Selçuk AKŞİN SOMEL İLE SOVYET DEVRİMİ
04. Nİ - 04. Bölüm - CEMİL Koçak İLE 10 Kasım VE Atatürk
05. Nİ - 05. Bölüm - Aydın Engin İLE STALINGRAD, NAZIM
06. Nİ - 06. Bölüm - Hakan Erdem İLE KÖLELIK VE IRKÇILIKTAN ABD BAŞKANLIĞINA
07. Nİ - 07. Bölüm - Ayhan AKTAR İLE Tan MATBAASI BASKINI
08. Nİ - 08. Bölüm - HÜLYA Adak İLE İSTENMEYEN NOBELLER
09. Nİ - 09. Bölüm - Metin KUNT İLE MATBAANIN BULUNUŞU
10. Nİ - 10. Bölüm - ASLI ÖZYAR İLE TROYA VE SCHLIEMANN
11. Nİ - 11. Bölüm - Gökhan Akçura İLE YILBAŞI
12. Nİ - 12. Bölüm - AYŞE Gül Altınay İLE MİLİTARİZM
13. Nİ - 13. Bölüm - ÖMER LAÇİNER İLE MİLİTARİZM
14. Nİ - 14. Bölüm - ETYEN MAHÇUPYAN İLE HRANT Dink ÜZERİNE
15. Nİ - 15. Bölüm - AYŞE Kadıoğlu İLE FAŞİZM VE NAZİZM
16. Nİ - 16. Bölüm - MURAT BELGE İLE GENESİS
17. Nİ - 17. Bölüm - EDHEM Eldem İLE JULES VERNE
HALKIN AVUKATI - 24 TV
Yönetmen - EDİZ Gülten
Yapımcı - ELİF KÜÇÜKBÜCE
Sunucu - SELMA Yıldız
01. HA - 01. Bölüm - AİLE İÇİ ŞİDDET
02. HA - 02. Bölüm - HASTANELER
03. HA - 03. Bölüm - TÜKETİCİ HAKLARI
04. HA - 05. Bölüm - ÇOCUK SUÇLARI
05. HA - 06. Bölüm - BOŞANMA - I
06. HA - 07. Bölüm - BİLİŞİM SUÇLARI
07. HA - 08. Bölüm - BOŞANMADA MAL PAYLAŞIMI
08. HA - 09. Bölüm - İDARİ DAVALAR
09. HA - 10. Bölüm - CEZA HUKUKU
10. HA - 11. Bölüm - İCRA HUKUKU
11. HA - 12. Bölüm - AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİ
12. HA - 13. Bölüm - MEMUR HAKLARI
13. HA - 14. Bölüm - ORGAN BAĞIŞI (Yönetmen - ELİF KÜÇÜKBÜCE, KURGU: EDİZ
Gülten)
14. HA - 15. Bölüm - UZLAŞMA
15. HA - 16. Bölüm - ETKİN PİŞMANLIK
16. HA - 17. Bölüm - SPOR HUKUKU
PATRON KATI (23 BÖLÜM)
Sunucu - AZİZ Üstel
Yönetmen - SİNAN ARAT
Yapımcı - ELİF KÜÇÜKBÜCE
Kurgu Yönetmeni - EDİZ Gülten
01. PKT - 04. Bölüm - MURAT Akdoğan - BAYMAK
02. PKT - 08. Bölüm - MURAT KOLBAŞI - ARZUM
03. PKT - 09. Bölüm - FERİDUN UZUNYOL - MARSHALL
04. PKT - 10. Bölüm - ALİ Ağaoğlu - Ağaoğlu
05. PKT - 11. Bölüm - Nuri ÖZTAŞKIN - YATAŞ
06. PKT - 12. Bölüm - Mustafa BOYDAK - BOYDAK
07. PKT - 13. Bölüm - ABDULLAH Yeşil - UFO
08. PKT - 14. Bölüm - NAZMİ DURBAKAYIM - TEKNİK YAPI
09. PKT - 15. Bölüm - MEHMET ALİ Yılmaz - TEK ART
10. PKT - 16. Bölüm - FETHİ Şimşek - DOĞA OKULLARI
11. PKT - 17. Bölüm - Mustafa KEFELİ - BİSSE
12. PKT - 18. Bölüm - HALİT DUMANKaya - DUMANKaya İNŞAAT
13. PKT - 19. Bölüm - Sedat ALOĞLU - FENİŞ
14. PKT - 20. Bölüm - AVNİ Çelik - SİNPAŞ
15. PKT - 21. Bölüm - İDRİS Akdoğan - WENICE
16. PKT - 22. Bölüm - SÜLEYMAN VARLIBAŞ - VARYAP
17. PKT - 23. Bölüm - Yaşar AŞÇIOĞLU - AŞÇIOĞLU İNŞAAT
18. PKT - 24. Bölüm - SİNAN ÖNCEL - TWIGY
19. PKT - 27. Bölüm - REHA ARAR - MERİT
20. PKT - 28. Bölüm - Dinçer Alpman - T-BANK
21. PKT - 29. Bölüm - MEHMET REİS - REİS
22. PKT - 30. Bölüm - ADNAN SAYBAŞILI - ANTİS KOZMETİK / DERMALOGICA
23. PKT - 33. Bölüm - EMİL GÜZELİŞ - ZEN PIRLANTA
PATRON KATI (3 BÖLÜM)
Yönetmen - EDİZ Gülten
Yapımcı - ELİF KÜÇÜKBÜCE
1. PKT - 31. Bölüm - Pınar Eczacıbaşı - GYİAD BAŞKANI
2. PKT - 32. Bölüm - HÜSEYİN Özbek - Seven HILL
3. PKT - 33. Bölüm - GÖKÇENUR ÇELEBİOĞLU - TSP
Geçmiş Zaman Olur ki - 24 TV
Yapımcı - ELİF KÜÇÜKBÜCE
Sunucu - Erhan AFYONCU & VİLDAN Oğuz
01. GZOK - 02. Bölüm - FUTBOL TARİHİ
02. GZOK - 03. Bölüm - KERBELA
03. GZOK - 04. Bölüm - YAHUDİLİK
04. GZOK - 06. Bölüm - ABDÜLAZİZ’İN ÖLDÜRÜLMESİ
05. GZOK - Stok Bölüm - CİNCİLER (Stok çekildi, yayınlanmadı)
06. GZOK - 07. Bölüm - EYALETLER
07. GZOK - 08. Bölüm - ÇANAKKALE
08. GZOK - 09. Bölüm - OSMANLI-İRAN-CASUSLUK
09. GZOK - 10. Bölüm - KIŞ
10. GZOK - 11. Bölüm - AVRUPA’NIN OSMANLI VE Türk DEVLETLERİNE BAKIŞI
11. GZOK - 12. Bölüm - SURİYE
12. GZOK - 13. Bölüm - CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ
13. GZOK - 14. Bölüm - TÜRKİYE’DEKİ GAYRIMÜSLİMLER
14. GZOK - 15. Bölüm - SÖZDE ERMENİ SOYKIRIMI
15. GZOK - 16. Bölüm - OSMANLI’DA ORDU
16. GZOK - 17. Bölüm - OSMANLI’DA DARBE
17. GZOK - 19. Bölüm - İSTANBUL’UN FETHİ
18. GZOK - 20. Bölüm - HAŞHAŞİLER VE HASAN SABBAH
19. GZOK - 21. Bölüm - SEÇİMLER-I
20. GZOK - 22. Bölüm - SEÇİMLER-II
21. GZOK - 31. Bölüm - İSTANBUL’DA Su SORUNU
22. GZOK - 32. Bölüm - MİLLİ MÜCADELE
23. GZOK - 33. Bölüm - ABDÜLAZİZ & EUGENIE AŞKI
24. GZOK - 47. Bölüm - MR. HENDERSON & ERMENİLER
25. GZOK - 48. Bölüm - VİYANA KUŞATMASI
26. GZOK - 49. Bölüm - NOEL Baba & OSMANLI’DA YILBAŞI
27. GZOK - 50. Bölüm - TÜRKLERİN Orta ASYA’DAN GÖÇÜ
28. GZOK - 51. Bölüm - MAHMUT Şevket Paşa SUİKASTI
29. GZOK - 55. Bölüm - KIŞ
30. GZOK - 52. Bölüm - OSMANLI’DA ALEVİLİK
31. GZOK - 53. Bölüm - ENDÜLÜS EMEVİLERİ
32. GZOK - 54. Bölüm - İKİNCİ ABDÜLHAMİD
33. GZOK - Stok Bölüm - RÜŞVETİN TARİHÇESİ (Stok çekildi, yayınlanmadı)
34. GZOK - 56. Bölüm - KOSOVA
35. GZOK - 57. Bölüm - OSMANLI’DA SEFER HAZIRLIKLARI / II. Mustafa’NIN VİYANA
SEFERİ (Stok çekildi, yayınlanmadı)
01. SYM - 01. Bölüm - SEHA OKUŞ - Harbiye, TRT
02. SYM - 02. Bölüm - Erol GÜNAydın - GS Lisesi
03. SYM - 03. Bölüm - Yiğit Özgür - Penguen Dergisi
04. SYM - 04. Bölüm - HALİT Refiğ - Sait Halim Paşa Yalısı
05. SYM - 05. Bölüm - SÜLEYMAN Turan - Kendi evi
06. SYM - 06. Bölüm - ZELİHA Berksoy - Akatlar Kültür Merkezi
07. SYM - 07. Bölüm - SAFA Önal - Rumelihisarı
08. SYM - 08. Bölüm - Coşkun Demir - Ada Müzik
09. SYM - 09. Bölüm - MÜŞFİK KENTER - Kendi evi + Harbiye, Kenterler
10. SYM - 10. Bölüm - HALUK Bilginer - Oyun Atölyesi
11. SYM - 11. Bölüm - LEMAN SAM - Les Ottomans
12. SYM - 12. Bölüm - HALİT AKÇATEPE - Adile Sultan Kasrı
13. SYM - 13. Bölüm - FERZAN Özpetek - Kendi evi
14. SYM - 14. Bölüm - Timur Selçuk - Çağdaş Müzik Merkezi
15. SYM - 15. Bölüm - İZZET Günay - Atlas Sinemaları
16. SYM - 16. Bölüm - Erol Evgin - The Plaza Hotel
17. SYM - 17. Bölüm - KENAN Pars - BASAD
18. SYM - 18. Bölüm - Kandemir KONDUK - Yazı Yapım
19. SYM - 19. Bölüm - SABAHAT AKKİRAZ - Şahkulu Dergâhı
20. SYM - 20. Bölüm - HALDUN Dormen - BKM
21. SYM - 21. Bölüm - VOLKAN Konak - Karayemiş-Şimal
22. SYM - 22. Bölüm - MAHİR GÜNŞİRAY - Eski İSM
23. SYM - 25. Bölüm - BÜLENT KayaBAŞ - İmaj Stüdyoları
24. SYM - 26. Bölüm - Sümer TİLMAÇ - Taksim, Lebiderya
25. SYM - 27. Bölüm - FERYAL Öney - Taksim, Fransız (Cezayir) Sokağı
26. SYM - 28. Bölüm - Özdemir Erdoğan - Kendi evi
27. SYM - 29. Bölüm - Birol Topaloğlu - Kendi evi
28. SYM - YILBAŞI Özel KOLÂJI (Sam, Akkiraz, Okuş, Öney, Akkaya) - KURGU: Seçil Ekin
29. SYM - 43. Bölüm - Yetkin DİKİNCİLER - Eşref Saati seti
30. SYM - 44. Bölüm - ATTİLA ÖZDEMİROĞLU - Kendi evi
31. SYM - 45. Bölüm - KADİR ÇÖPDEMİR - NTV
32. SYM - 46. Bölüm - Derya KÖROĞLU - Kendi stüdyosu
33. SYM - 47. Bölüm - EZEL Akay - 5.Boyut
34. SYM - 48. Bölüm - NEBAHAT ÇEHRE - Boom Cafe
35. SYM - 49. Bölüm - Aşkın NUR YENGİ - Parkorman-Pine
36. SYM - 50. Bölüm - MELİHAT GÜLSES - Kendi evi
37. SYM - 51. Bölüm - Derya ALABORA - Tünel, Kahve Restaurant
38. SYM - 52. Bölüm - HÜLYA Koçyiğit - Hisarüstü
39. SYM - 53. Bölüm - ŞEVVAL SAM - Maslak, Parkorman
40. SYM - 54. Bölüm - CAHİT BERKAY - Cezayir (Fransız) Sokağı
41. SYM - 55. Bölüm - BÜLENT ORTAÇGİL - Balans
42. SYM - 56. Bölüm - VEDAT SAKMAN - Cezayir (Fransız) Sokağı
43. SYM - 57. Bölüm - Mustafa ALABORA - Kendi evi
44. SYM - 58. Bölüm - EDİZ Hun - Beylerbeyi Sarayı
45. SYM - 59. Bölüm - ARİF SAĞ - ASM
46. SYM - 60. Bölüm - GARO MAFYAN - Kendi evi
47. SYM - 61. Bölüm - ALİ Kocatepe - Event Garden
48. SYM - 62. Bölüm - Cem ADRİAN - 360 Restaurant
49. SYM - 63. Bölüm - HÜSEYİN Turan - Seyhan Müzik
50. SYM - 64. Bölüm - BURHAN & Gökhan Şeşen - Saklıbahçe
Festivaller ve Ödülleri
Sevgi Herşeyi Halleder - 2002
24. İFSAK Ulusal Kısa Film ve Belgesel Yarışması. 2002
SinemaTurk’te yayınlandı / 6 Mart (19:10) / 25 Mart (22:05) / 15 Eylül (15:55) /
(13:15) 8 Ekim 2003
Bilkent Üniversitesi, 3.Paso Öğrenci Filmleri Festivali, Ankara AKM / (12:00) 2
Mart 2003
SinemaTurk’te yayınlandı. / (18:30) ve (23:50) 2 Ocak 2003
Digiturk Dergisi’nin 32. sayısında filmin tanıtımı yer aldı, s.38 / Ocak 2003
Etiler, T.C. Emekli Sandığı Emekliler Dinlenme ve Bakım Evi’nde gösterildi / 24
Kasım 2002
Byte Dergisi’nde CD olarak yayınlandı, Ediz Gülten’in tanıtım yazısıyla
birlikte, s.8 / Ekim 2002
Antalya Altın Portakal Kültür ve Sanat Vakfı 8. Uluslararası Kısa Film–Video
Yarışması’nda özel gösterim programında yer aldı / Eylül 2002
Sinema Dergisi’nde set fotoğrafı ile birlikte Konya Kısa-ca Haberi’nde yer aldı,
beğenilen filmler arasında olduğundan bahsedildi, s.26 / Temmuz 2002
Süperkanal’da yayınlandı / 10 Haziran 2002
Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi II. Kısa-ca Öğrenci Filmleri Festivali /
Mayıs 2002
T.C. Maltepe Üniversitesi II. Üniversitelerarası Öğrenci Filmleri Yarışması’nda
yarışarak, belgesel dalında Üçüncülük Ödülü kazandı / Mayıs 2002
İzmit Saraybahçe 2. Genç Yetenekler Kısa Film Yarışması, 48 filmin içinde ilk 10
arasına girdi. 2006
Beyin Fırtınası - 2001
SinemaTurk’te yayınlandı. 9 Ocak (18:30) 22 Şub. (09:15) (14:40) 3 Mart
2003, (16:50) 16 Eylül 2003
PC WORLD Dergisi’nin CD’sinde Ediz Gülten’in özgeçmişiyle beraber yayınlandı /
Aralık 2002
T.C. Maltepe Üniversitesi I. Üniversitelerarası Öğrenci Filmleri Yarışması’na
katıldı / Nisan 2001
Ayrılık Ayrıntıda Gizlidir - 2006
İzmit Saraybahçe 2. Genç Yetenekler Kısa Film Yarışması, 48 filmin içinde ilk 10
arasına girdi. 2006
4. İstanbul Çevre Kısa Film Festivali, Yarışma Filmi. 2006